| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Grzegorz Szajek | | 8:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Maciej Palka | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Wojciech Weiss | | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Paweł Kantorski, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński | | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Wojciech Weiss | | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka | | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Karolina Perz | | 11:00, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński | | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka | | | 12:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Zenon Jezierski, Damian Lisiecki, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss | | 14:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Paweł Kantorski, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|