Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Paweł Kantorski, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Damian Lisiecki, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Maciej Palka, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Paweł Kantorski, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Maciej Palka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka, Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka, Wojciech Weiss
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa