| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka | | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak | | 8:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Violetta Prusińska | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek | | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak | | 9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Zenon Jezierski, Piotr Ogarzyński | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss | | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak | | | | | 11:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak | | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa | | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka | | 12:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz, Grzegorz Szajek | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka | | 14:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Piotr Ogarzyński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak | | 15:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|