Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Marciniak, Maciej Palka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Michał Marciniak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Michał Marciniak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Michał Marciniak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Michał Marciniak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Piotr Ogarzyński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak, Maciej Palka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak, Maciej Palka
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Maciej Palka, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Piotr Ogarzyński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz, Grzegorz Szajek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Maciej Czaronek, Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz, Grzegorz Szajek,
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa