Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Maciej Palka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Karolina Perz, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Karolina Perz, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka, Łukasz Stypa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Palka, Ryszard Pawlak, Jan Strugarek, Łukasz Stypa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Maciej Palka, Jan Strugarek, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa