| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | 8:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | 8:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Ryszard Pawlak, Jan Strugarek, Łukasz Stypa | | 8:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Karolina Perz, Łukasz Stypa | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Julia Jóźwiak, Maciej Palka, Jan Strugarek, Łukasz Stypa | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Karolina Perz, Łukasz Stypa | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Łukasz Stypa | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak | | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka | | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Łukasz Stypa | | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek | | 14:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Łukasz Stypa | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek | | 15:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty) | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|