Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis 32-TZ
Plan zajęć - Semestr zimowy 2017/2018


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2017-12-25 - 2017-12-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
8:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
8:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Ryszard Pawlak, Jan Strugarek, Maciej Palka, Łukasz Stypa
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek, Łukasz Stypa
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
9:30, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Karolina Perz, Łukasz Stypa
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek, Maciej Palka, Julia Jóźwiak, Łukasz Stypa
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek, Łukasz Stypa
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek
11:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Karolina Perz, Łukasz Stypa
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Łukasz Stypa
11:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak, Marek Kruk
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Czaronek, Violetta Prusińska
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Łukasz Stypa
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Ryszard Pawlak, Marek Kruk
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Czaronek, Violetta Prusińska
13:00
14:0014:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka
14:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Maciej Palka
15:00
15:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek
15:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty)
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa