Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie z zajęciami ogólnorozwojowymi 32-PL-OG
Plan zajęć - Semestr zimowy 2014/2015

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2015-01-12 - 2015-01-18  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
8:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
8:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
8:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Marek Stanoch
8:45, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
8:45, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
8:45, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
8:45, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Agata Szeklicka
8:45, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Elżbieta Konieczna
8:45, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Agata Szeklicka
8:45, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
8:45, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Marek Stanoch
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
9:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Agata Szeklicka
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Piotr Szafarkiewicz
9:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Dariusz Perkowski
9:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Elżbieta Konieczna
9:30, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
9:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
9:30, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
9:30, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Piotr Ogarzyński
9:30, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Purat
10:00
10:15, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
10:15, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
10:15, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Julia Jóźwiak
10:15, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
10:15, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Piotr Szafarkiewicz
10:15, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Dariusz Perkowski
10:15, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
10:15, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Elżbieta Konieczna
10:15, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak
10:15, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Agata Szeklicka
10:15, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
10:15, gr.39
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
10:15, gr.40
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Dariusz Perkowski
10:15, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Joanna Purat
10:15, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Piotr Ogarzyński
11:0011:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
11:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Julia Jóźwiak
11:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
11:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Grażyna Dawidowska
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Henryk Gawlak
11:00, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Elżbieta Konieczna
11:00, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Julia Jóźwiak
11:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
11:00, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Zenon Jezierski
11:00, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Grażyna Dawidowska
11:00, gr.39
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
11:00, gr.40
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Dariusz Perkowski
11:00, gr.41
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Grzegorz Szajek
11:45, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
11:45, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
11:45, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Łukasz Stypa
11:45, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Grażyna Dawidowska
11:45, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Agata Szeklicka
11:45, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Henryk Gawlak
11:45, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
11:45, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak
11:45, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Zenon Jezierski
11:45, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Grażyna Dawidowska
11:45, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Piotr Szafarkiewicz
11:45, gr.41
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Grzegorz Szajek
11:45, gr.42
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
11:45, gr.43
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Dariusz Perkowski
12:00
12:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
12:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Jan Strugarek
12:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Lucyna Szudzińska
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Agata Szeklicka
12:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Łukasz Stypa
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Jolanta Siekierska
12:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Julia Jóźwiak
12:30, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
12:30, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Piotr Szafarkiewicz
12:30, gr.42
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
12:30, gr.43
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Dariusz Perkowski
13:00
13:15, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Jan Strugarek
13:15, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Lucyna Szudzińska
13:15, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Jolanta Siekierska
13:15, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Wojciechowski
13:15, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
14:0014:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Maciej Wojciechowski
14:45, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Wojciechowski
15:00
15:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Maciej Wojciechowski
16:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: