Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Kowalski, Karolina Nadolska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Bartosz Hekiert
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Marek Stanoch, Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Maciej Palka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka