Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz, Grzegorz Szajek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Julia Jóźwiak, Fryderyk Musielak, Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka