| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Ryszard Pawlak, Karolina Perz, Piotr Szafarkiewicz | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński | | | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak, Maciej Wojciechowski | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Mirosław Kowalski, Karolina Perz | | 8:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Damian Lisiecki, Fryderyk Musielak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna | | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz | | | 9:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Maciej Wojciechowski | | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak, Maciej Wojciechowski | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Mirosław Kowalski, Karolina Perz | | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Karolina Perz, Mateusz Witkowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz | | | 12:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Grażyna Dawidowska | 12:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński | | | 12:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Grażyna Dawidowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|