Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Filip Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Fryderyk Musielak, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Fryderyk Musielak, Jan Strugarek, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński, Marek Stanoch
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Marek Stanoch, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Maciej Czaronek, Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Marek Stanoch, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Tomczak,
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka