| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Filip Przymusiński | | | 8:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski | | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Filip Przymusiński | | | | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Fryderyk Musielak, Piotr Szafarkiewicz | | 11:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński | | | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Jolanta Siekierska, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Fryderyk Musielak, Jan Strugarek, Piotr Szafarkiewicz | | | 12:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak | | | 12:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Czaronek, Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Marek Stanoch, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Tomczak | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński | | 14:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Grażyna Dawidowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2) | | 15:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński, Marek Stanoch | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|