| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4) | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa | | 8:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4) | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński | | 8:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski | | 8:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4) | 8:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński | | 8:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa | 8:00, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski, Jolanta Siekierska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa | | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Joanna Purat | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński | | 9:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński | | 9:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2) | | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4) | | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski | 11:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz | | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński | | 11:00, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Jolanta Siekierska | 11:00, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Fryderyk Musielak, Maciej Palka | | | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński | | | 12:30, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4) | 12:30, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2) | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Piotr Szafarkiewicz | | 14:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|