Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Fryderyk Musielak, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Joanna Purat
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Piotr Szafarkiewicz
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski, Jolanta Siekierska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka