Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2016/2017


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2017-01-23 - 2017-01-29  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Fryderyk Musielak
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński
8:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
8:00, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Fryderyk Musielak
9:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak
9:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski
11:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Piotr Szafarkiewicz
11:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
11:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Grażyna Dawidowska
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Zenon Jezierski
11:00, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
11:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna
12:00
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa, Paweł Kantorski
12:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
12:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Agata Szeklicka
12:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Grażyna Dawidowska
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Zenon Jezierski
12:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński
13:00
14:0014:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Maciej Wojciechowski
14:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski
14:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka