| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Fryderyk Musielak | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Elżbieta Konieczna | | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Filip Przymusiński | | | 8:00, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak | 8:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Fryderyk Musielak | | | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak | | | 9:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Piotr Szafarkiewicz | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski | | 11:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | | 11:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Grażyna Dawidowska | | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Zenon Jezierski, Filip Przymusiński | | 11:00, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak | 11:00, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Paweł Kantorski, Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa | | 12:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Ryszard Pawlak, Agata Szeklicka | 12:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Grażyna Dawidowska | 12:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Zenon Jezierski, Filip Przymusiński | | 12:30, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Wojciechowski | | 14:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski | | 14:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|