Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Joanna Purat
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Marek Stanoch, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Andrzej Bromberek, Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Marek Stanoch, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek,
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Barbara Machyna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Zenon Jezierski, Marek Kruk, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Maciej Czaronek, Filip Przymusiński, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Joanna Purat, Marek Stanoch
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Barbara Machyna, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Marek Stanoch, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Violetta Prusińska, Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Joanna Kusa, Marek Stanoch, Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Joanna Kusa, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka