Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr letni 2015/2016


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-05-02 - 2016-05-08  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Grzegorz Szajek
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak, Filip Przymusiński
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Zenon Jezierski, Marek Kruk
8:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak, Joanna Kusa
8:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Barbara Machyna
8:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak
8:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Violetta Prusińska
8:00, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Marek Stanoch, Joanna Kusa, Agata Szeklicka, Violetta Prusińska
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Joanna Purat
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak, Joanna Kusa
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Filip Przymusiński, Maciej Czaronek
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
9:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Joanna Purat
9:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Marek Stanoch, Joanna Kusa, Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Marek Stanoch, Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek, Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak
11:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Agata Szeklicka
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński, Dariusz Perkowski
11:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Maciej Czaronek
11:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak, Łukasz Stypa
11:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski, Julia Jóźwiak
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Julia Jóźwiak, Barbara Machyna
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Marek Stanoch
12:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Grażyna Dawidowska, Marek Stanoch
12:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński, Dariusz Perkowski
12:30, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Maciej Czaronek, Joanna Purat, Damian Lisiecki
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak
12:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski, Julia Jóźwiak
12:30, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Piotr Szafarkiewicz, Joanna Kusa
13:00
14:0014:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
15:00
15:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Stanoch, Joanna Kusa, Joanna Purat, Mirosław Kowalski
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka