Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Kruk, Fryderyk Musielak, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Kruk, Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Kruk, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Adam Kornowski, Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Adam Kornowski, Mirosław Kowalski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka