Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2015/2016


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
8:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Kruk, Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
8:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Fryderyk Musielak
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Kruk, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Kruk, Fryderyk Musielak, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Jan Strugarek
11:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Adam Kornowski, Mirosław Kowalski
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
12:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Maciej Wojciechowski
12:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Fryderyk Musielak
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Adam Kornowski, Mirosław Kowalski
13:00
14:0014:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Maciej Wojciechowski
14:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka