| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak | | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Marek Kruk, Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski | | | 8:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak | | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Fryderyk Musielak | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Marek Kruk, Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski | | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Filip Przymusiński | | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Marek Kruk, Fryderyk Musielak, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski | | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Jan Strugarek | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Adam Kornowski, Mirosław Kowalski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna | | 12:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Maciej Wojciechowski | | | 12:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Fryderyk Musielak | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Adam Kornowski, Mirosław Kowalski | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Maciej Wojciechowski | 14:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Violetta Prusińska, Marek Stanoch | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|