Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marek Stanoch
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Barbara Machyna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Michał Marciniak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka