Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Grzegorz Szajek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Zenon Jezierski, Damian Lisiecki, Joanna Purat
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk, Wojciech Weiss
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Damian Lisiecki, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Maciej Palka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Dariusz Perkowski, Wojciech Weiss
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek, Wojciech Weiss
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak, Jolanta Siekierska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Maciej Czaronek, Fryderyk Musielak, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk, Karolina Perz, Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk, Wojciech Weiss
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa