| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Karolina Perz | | | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Michał Marciniak | | | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Karolina Perz, Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Karolina Perz, Violetta Prusińska | | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek | | | | 12:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Julia Jóźwiak, Damian Lisiecki | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Stanoch, Jolanta Tomczak | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Dariusz Perkowski | | | 14:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek | | 15:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Violetta Prusińska, Joanna Purat | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|