| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz | | 8:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Karolina Perz | | | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz | | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Maciej Palka, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Fryderyk Musielak | | 9:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Jan Strugarek | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak, Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa | | | 11:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Purat, Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Fryderyk Musielak | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jan Strugarek, Łukasz Stypa | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Marek Kruk, Michał Marciniak | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Palka | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak | | 15:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|