Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kulturystyka 32-KT
Plan zajęć - Semestr letni 2017/2018


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2018-05-21 - 2018-05-27  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Karolina Perz, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
8:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Wojciech Weiss, Łukasz Stypa
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak, Mirosław Kowalski, Maciej Palka, Ryszard Pawlak
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Fryderyk Musielak
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Maciej Palka
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Karolina Perz, Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Karolina Perz, Piotr Ogarzyński, Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa
11:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak, Joanna Purat
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Fryderyk Musielak, Andrzej Bromberek
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Łukasz Stypa, Jan Strugarek
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Marek Kruk, Michał Marciniak
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Palka
15:00
15:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak
15:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Marek Kruk, Jolanta Tomczak
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa