Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Czaronek, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Marek Kruk, Michał Marciniak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Maciej Palka, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Palka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Joanna Purat, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Andrzej Bromberek, Fryderyk Musielak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak, Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Jan Strugarek, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa