Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ryszard Pawlak, Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Ryszard Pawlak, Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Michał Marciniak, Fryderyk Musielak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Michał Marciniak, Fryderyk Musielak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Barbara Machyna, Michał Marciniak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Łukasz Stypa, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa