Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Zenon Jezierski, Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Maciej Palka, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Palka, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Marek Kruk
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Fryderyk Musielak, Grzegorz Szajek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Fryderyk Musielak, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa