Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Fryderyk Musielak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Maciej Czaronek, Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Zenon Jezierski, Marek Kruk, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Maciej Wojciechowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Andrzej Bromberek, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Julia Jóźwiak, Marek Kruk, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Marek Kruk, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa