Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kulturystyka 32-KT
Plan zajęć - Semestr letni 2015/2016


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-08-01 - 2016-08-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
8:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Jan Strugarek
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Julia Jóźwiak, Fryderyk Musielak
8:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
8:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
9:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
10:00
11:0011:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Zenon Jezierski, Ryszard Pawlak
11:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak, Ryszard Pawlak
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Siekierska, Joanna Kusa, Mirosław Kowalski
12:00
12:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Ewa Koperska, Maciej Czaronek, Fryderyk Musielak
12:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa
12:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Jolanta Tomczak
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Julia Jóźwiak, Karolina Perz
13:00
14:0014:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Jolanta Tomczak, Grzegorz Szajek, Ryszard Pawlak
15:00
15:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Wojciechowski, Maciej Czaronek
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa