| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz | | 8:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Jan Strugarek | | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Fryderyk Musielak | | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Julia Jóźwiak, Marek Kruk, Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Karolina Perz | | 9:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki | | | 9:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Zenon Jezierski, Marek Kruk, Ryszard Pawlak | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Jolanta Siekierska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Fryderyk Musielak | | | 12:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa | | 12:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Jolanta Tomczak | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Julia Jóźwiak, Marek Kruk, Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Ryszard Pawlak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Maciej Wojciechowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|