| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Ryszard Pawlak | | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Jan Strugarek | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | 9:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Barbara Machyna | | 9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | 9:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Fryderyk Musielak | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | | 11:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Filip Przymusiński | | 12:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Michał Marciniak, Marek Stanoch, Jan Strugarek | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Łukasz Stypa | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Jan Strugarek | | 14:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|