Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Joanna Kusa, Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Jan Strugarek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Michał Marciniak, Marek Stanoch, Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa