Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr letni 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Czesław Koperski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czesław Koperski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Henryk Gawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Michał Marciniak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Grzegorz Szajek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa