Plan zajęć przedmiotu Kulturystyka [32-KT] Semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Maciej Czaronek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wtorek
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Damian Lisiecki
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Środa
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Henryk Gawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Jan Strugarek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Czwartek
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Fryderyk Musielak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piątek
Grzegorz Szajek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa