Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kulturystyka 32-KT
Plan zajęć - Semestr letni 2013/2014


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2014-06-16 - 2014-06-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Łukasz Stypa
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Filip Przymusiński
8:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
8:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Łukasz Stypa
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Filip Przymusiński
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mateusz Witkowski
9:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Ryszard Pawlak
11:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
11:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk
12:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Wojciechowski
12:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jan Strugarek
13:00
14:0014:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Szafarkiewicz
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grażyna Dawidowska
14:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jan Strugarek
15:00
15:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Szafarkiewicz
15:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Wojciechowski
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa