| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 8:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak, Agata Szeklicka | | 8:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 8:00, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Agata Szeklicka | 9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak, Agata Szeklicka | | 9:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 9:30, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 9:30, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Czaronek, Joanna Purat, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak | | 11:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 11:00, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 11:00, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Czaronek, Marta Gębala, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak | | 12:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 12:30, gr.33 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Maciej Czaronek, Marta Gębala, Agata Szeklicka | 12:30, gr.32 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|