| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert, Katarzyna Pernak | 9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Agata Szeklicka | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Karolina Perz | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | | 9:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert, Katarzyna Pernak | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Violetta Prusińska, Marek Stanoch | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Agata Szeklicka | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Karolina Perz | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 12:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 12:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak, Katarzyna Pernak, Karolina Perz | | | 12:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Violetta Prusińska, Marek Stanoch | | | | 14:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|