Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Joga 32-JOGA
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-16 - 2020-03-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
9:00
9:30, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Karolina Perz
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Agata Szeklicka
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
9:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Elżbieta Konieczna
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
11:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa
11:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Violetta Prusińska
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Karolina Perz
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Agata Szeklicka
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska
11:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska
12:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa
12:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Karolina Perz, Julia Jóźwiak
12:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska
13:00
14:0014:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Violetta Prusińska
14:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski, Elżbieta Konieczna
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: