| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Karolina Perz, Joanna Purat | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna, Katarzyna Pernak, Agata Szeklicka | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Andrzej Bromberek, Bartosz Hekiert, Dariusz Perkowski, Katarzyna Pernak | 9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Karolina Nadolska, Violetta Prusińska, Marek Stanoch | | 9:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Roman Przymusiński | | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Grażyna Dawidowska, Roman Przymusiński, Marek Stanoch | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Karolina Nadolska, Marek Stanoch | | 11:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Roman Przymusiński | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński | 11:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Purat, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Andrzej Bromberek, Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak, Karolina Perz | 12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Damian Lisiecki, Violetta Prusińska | | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Karolina Nadolska, Marek Stanoch | | 12:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Jolanta Tomczak | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|