Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Bromberek, Bartosz Hekiert, Dariusz Perkowski, Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Damian Lisiecki, Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Karolina Perz, Joanna Purat
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Roman Przymusiński, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna, Katarzyna Pernak, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Karolina Nadolska, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Karolina Nadolska, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Karolina Nadolska, Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Czwartek
Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Roman Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Roman Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala, Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Purat, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska