Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Karolina Perz, Violetta Prusińska, Marek Stanoch, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Katarzyna Magdziak, Michał Marciniak, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Marta Gębala, Ewa Koperska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Michał Marciniak, Joanna Purat, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Katarzyna Pernak, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Piotr Ogarzyński, Joanna Purat, Jolanta Tomczak, Mateusz Witkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska