| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Magdziak, Michał Marciniak, Karolina Perz | | | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak | 9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Marek Stanoch | | 9:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Michał Marciniak, Joanna Purat, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala, Ewa Koperska | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Joanna Purat | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Magdziak, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka | | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Piotr Ogarzyński, Joanna Purat, Jolanta Tomczak, Mateusz Witkowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Karolina Perz, Violetta Prusińska, Marek Stanoch, Jolanta Tomczak | | | 12:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska, Marek Stanoch | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka | | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|