Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Pernak, Jakub Wieczorek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Karolina Perz, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Ewa Koperska, Karolina Perz, Marek Stanoch
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak, Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Czwartek
Grażyna Dawidowska, Joanna Kusa, Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska