| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Paweł Kantorski, Agata Szeklicka | | 8:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Karolina Perz | | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Palka, Agata Szeklicka | | 9:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala, Agata Szeklicka | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Paweł Kantorski, Agata Szeklicka | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Violetta Prusińska | | 9:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala, Agata Szeklicka | | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Violetta Prusińska | | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 12:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | | | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Karolina Perz | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | 15:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Marek Kruk, Karolina Perz, Jolanta Tomczak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|