Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Palka, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Marta Gębala, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Paweł Kantorski, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Paweł Kantorski, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 12:30 - 14:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala, Marek Kruk, Karolina Perz, Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Marta Gębala, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska, Joanna Kusa, Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska