| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Karolina Perz | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna, Katarzyna Pernak | 9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Karolina Perz, Agata Szeklicka | | | 9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala | | 9:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Karolina Perz | 9:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Damian Lisiecki, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna, Katarzyna Pernak | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Karolina Perz, Agata Szeklicka | | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Joanna Kusa, Marek Stanoch | | 11:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 11:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Damian Lisiecki, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 12:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Karolina Perz | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala, Karolina Perz | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska | | 15:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|