Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Karolina Perz, Jolanta Siekierska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Zenon Jezierski, Karolina Perz, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Piątek
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska