| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek, Katarzyna Magdziak | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | | | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak | | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | 9:30, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk, Maciej Czaronek | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Julia Jóźwiak | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Alicja Zając | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | 9:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Łukasz Nowak | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Alicja Zając | | | | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Maciej Czaronek, Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak, Alicja Zając | 11:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk | 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Agata Szeklicka | | 12:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Maciej Czaronek, Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak, Alicja Zając | 12:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Maciej Czaronek, Karolina Nadolska | 12:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Maciej Wojciechowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|